Strona główna » Udrażnianie głowic

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Doskonała obsługa i kontakt, szybka i sprawna realizacja, zgodność towaru z ofertą. Firma godna zaufnia i współpracy, polecam.
Ocena produktu 5/5

Udrażnianie głowic

serwis laptopów Udrażnianie głowic drukarek atramentowych
 

Udrażnianie głowic - wydruki najwyższej jakości!
Jeśli nie jesteś zadowolony z wydrukowanych materiałów, pojawiają się na nich białe paski lub niedodrukowane miejsca konieczne jest udrożnienie głowicy w drukarce - nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, by cały proces przebiegł szybko i skutecznie. Udrażnianie głowic to jedna z naszych usług którą świadczymy jako jeden z nielicznych serwisów. I jesteśmy w tym dobrzy - przywrócimy sprawność drukarce atramentowej i wysoką jakość wydruków.

Dobrze wiedzieć Głowica drukująca jest odpowiedzialna za przenoszenie tuszu z pojemnika z atramentem na kartkę papieru. Głowice drukujące można podzielić na zintegrowane z drukarką (w zasadzie większość tańszych drukarek marki Epson, Brother), zintegrowane z pojemnikiem na atrament (wkłady atramentowe marki HP, Canon) oraz głowice wymienne (jedno lub wielokolorowe, np. niektóre drukarki HP oraz Canon). Ze względu na sposób drukowania głowice dzielimy na:
- termiczne – tusz „wystrzeliwany” jest przez odpowiednie dysze głowicy przy pomocy sterowanego przez elektronikę drukarki opornika (grzałki), który rozgrzewając się do temperatury nawet ok 300 stopni zamienia tusz w parę, a powstające ciśnienie wyrzuca kropelkę wielkości setnych części mm w stronę kartki, jednocześnie zasysając nową porcję tuszu z pojemnika. Głowice termiczne są tańsze w produkcji, jednak zastosowanie elementów grzejnych powoduje, że są mniej trwałe głowice piezoelektryczne.
- Piezoelektryczne – zasada działania oraz budowa głowicy drukującej jest bardzo podobna, jednak zamiast opornika stosowany jest kryształ piezoelektryczny reagujący na ładunki elektryczne i pod ich wpływem zmieniający swoje wymiary – i to właśnie zmiana rozmiaru kryształu powoduje wystrzelenie tuszu na kartkę. Głowice piezoelektryczne z reguły są droższe, spotykane u niewielu producentów (np. Epson), ale dzięki zastosowaniu kryształów, które nie rozgrzewają się do wysokich temperatur, są bardziej trwałe i pozwalają na uzyskanie wydruku o lepszej jakości.
Opis czynności Jeśli wydruk z drukarki atramentowej jest nieprawidłowy – widać niedodrukowane miejsca lub białe pasy na wydruku, a metody udrażniania głowicy udostępnione przez producenta drukarki (dostępne poprzez sterownik urządzenia z poziomu komputera lub dostępne w menu drukarki) nie pomagają – zapraszamy do nas - udrażniamy głowice drukarek atramentowych i ploterów najpopularniejszych marek: HP, Brother, Epson, Canon i innych.
W drukarkach ze zintegrowaną głowicą czyszczenie udaje się w ok. 85% przypadków!
Proces czyszczenia zużywa wkłady - jeżeli zamierzasz nam przekazać drukarkę do czyszczenia dołącz do przesyłki komplet dodatkowych wkładów. Jeżeli ich nie posiadasz, w przypadku braku któregoś z kolorów możesz u nas je kupić.
Uwaga! Czyszczenie głowicy wiąże się z ryzykiem jej uszkodzenia lub uszkodzenia drukarki!

 
Cennik Przykładowe ceny usług:
Czyszczenie, udrażnianie, wymiana głowicy - od 100 zł do 350 zł


Poniżej znajdziesz pełny cennik serwisu drukarek, ploterów, kopiarek oraz skanerów.
usługa door-to-door cennik serwisu laptopów regulamin serwisu laptopów i drukarek
USŁUGA DOOR TO DOOR CENNIK USŁUG REGULAMIN SERWISU
 
czyszczenie głowicy brother udrażnianie głowic kraków czyszczenie głowicy drukarki głowica drukarki czyszczenie głowicy drukarki hp czyszczenie drukarki brother
czyszczenie głowicy drukarki brother czyszczenie głowicy epson brother czyszczenie głowicy czyszczenie dysz w drukarce udroznianie głowicy HP czyszczenie głowicy drukarki canon
Przejdź do strony głównej serwisu drukarek
 

Przejdź do strony głównej