Strona główna1 » Dostępność produktów i czas realizacji zamówień

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Wszystko wporzdku trzeba tylko wyłączyć ochronę kartuszy i działaja bez zarzutu bo jak sie jej nie wyłączy to jest zabezpieczenie przed nieoficjalnymi…
Ocena produktu 4/5

Dostępność produktów i czas realizacji zamówień

       
Dostępność Stan magazynowy Czas wysyłki Opis
24 godziny alt 24 godziny Towar zostanie wysłany w terminie do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.
Dostępność - 3 dni alt do 72 godzin Towar zostanie wysłany w terminie do 72 godzin (zwykle szybciej) od momentu złożenia zamówienia. Towar znajduje się w magazynie dostawcy.
24 godziny altaltalt 24 godziny Mały lub średni stan towaru - zamówienie może nie zostać zrealizowane w całości. Towar zostanie wysłany w terminie do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.
24 godziny
Dostępność - 3 dni
Na zamówienie
24 godziny
do 72 godzin
około 14 dni
Mały stan towaru lub towar znajduje się w magazynie dostawcy. Nie mamy kontroli stanu towaru - pomimo deklarowanego czasu wysyłki może się okazać, że będzie on niedostępny lub dostępny w późniejszym terminie. Jego cena może ulec zmianie.
Na zamówienie około 14 dni Aktualnie brak towaru lub towar dostępny na wyłącznie na zamówienie. Dostępny w ciągu 14 dni, zwykle szybciej. Może się jednak okazać, że będzie on niedostępny lub dostępny w późniejszym terminie. Jego cena może ulec zmianie.
 
 
Opis czynności Standardowy czas realizacji zamówienia to do 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Jest to czas, w jakim nadajemy przesyłkę wybraną podczas składania zamówienia formą dostawy. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 18.00 - zamówienia złożone po godzinie 15.00 traktujemy jako złożone kolejnego dnia roboczego- więc np. zamówienie złożone w piątek po godzinie 15.00  zostanie wysłane zgodnie z podaną dostępnością liczoną od poniedziałku.

Przewidywane terminy dostaw to:
- 2-3 dni robocze w przypadku Paczkomatów Inpost,
- 1 dzień roboczy w przypadku przesyłek kurierskich K-EX lub DHL.

Odbiór osobisty możliwy wyłącznie po wcześniejszym potwierdzeniu!

W wypadku nieprzewidzianych trudności w dostępie do towarów informujemy zamawiającego telefonicznie lub mailowo.

Przejdź do strony głównej