1 » Bębny2

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nas

Opinie o produktach

Szybka obsługa w zamówieniu produktu.Polecam wszystkich zainteresowanych w zamówieniu tuszy,nowoczesny wygląd tuszy,Początkowo myślalam,że pomyliłam…
Ocena produktu 5/5

Bębny

Bębny

Oddzielne moduły bębna stosowane są zazwyczaj w droższych biurowych drukarkach, szczególnie kolorowych, np HP, Xerox, Lexmark. Jednak niektórzy producenci tańszych biurowych oraz domowych drukarek od lat również stosują takie rozwiązanie; można je znaleźć m. in. w drukarkach Brother oraz Panasonic. Jest to rozwiązanie powodujące spore oszczędności - moduł bębna jest wymieniany dużo rzadziej niż pojemnik z tonerem, żywotność modułu bębna jest zwykle kilkanaście razy większa niż pojemnika z tonerem. Przy tym rozwiązaniu tonery pełnią najczęściej wyłącznie rolę pojemnika na toner - dlatego są tańsze niż tonery ze zintegrowanym bębnem światłoczułym. Jednym mankamentem jest nieco bardziej skomplikowana obsługa urządzenia (konieczność wymiany co określony czas oprócz tonera również modułu bębna).

W naszej ofercie znajdziesz bębny do drukarek wszystkich producentów, oryginalne i zamienne. Możesz również zdecydować się na zakup kompletu - bębna z dobranym do niego pasującym tonerem, korzystając z dodatkowego rabatu!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Koszty dostawyPolecają nas klienci    Karta dużej rodziny Comodo SSL Dotpay Karty VISA Karty Mastercard