Strona główna1 » Karta Dużej Rodziny 3+

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Karta Dużej Rodziny 3+

 
trusted shops
Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

 

W dniu 24.04.2017 zostaliśmy partnerem programu rządowego "Karta Dużej Rodziny". Tym samym otrzymaliśmy prawo do posługiwania się znakiem  „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Przystępując do programu chcieliśmy wesprzeć polskie rodziny i, "na miarę naszych możliwości", zacząć wprowadzać w życie politykę społecznej odpowiedzialności biznesu.
 

Jakie rabaty proponujemy?
Nasza firma w ramach programu KDR przygotowała następujące zniżki:
- 10% rabatu na wszystkie zamienne materiały eksploatacyjne oraz
- 10% rabatu na wszystkie usługi serwisowe (rabat obejmuje tylko "robociznę").
Wspólnie z Zikom Computer Outlet przygotowaliśmy specjalną ofertę:
- 5% rabatu na poleasingowe laptopy, komputery, monitory oraz drukarki.


Jak skorzystać z rabatu?
W przypadku zakupu materiałów eksploatacyjnych - przed zakupem wystarczy podać nam numer oraz imię i nazwisko posiadacza karty celem weryfikacji. Po weryfikacji zwrotnie prześlemy kupon rabatowy upoważniający do bezterminowej zniżki w wysokości 10%. Kupon rabatowy będzie można wykorzystać wielokrotnie w przyszłości. Jedyne ograniczenie jest takie, że zakupy muszą być dokonywane na osobę - posiadacza karty.
W przypadku usług serwisowych konieczne będzie okazanie Karty podczas przyjęcia lub odbioru sprzętu z naprawy lub, w przypadku usługi door to door, dołączenie kserokopii karty do formularza zgłoszenia serwisowego.
Dla korzystających ze specjalnej oferty Zikom Computer Outlet konieczne będzie podanie numeru karty, imienia oraz nazwiska celem weryfikacji.

Informujemy, że korzystającym ze zniżki możemy wystawić paragon imienny, fv imienną lub fv na firmę wyłącznie na dane zbieżne z danymi z karty (imię i nazwisko).

Kliknij link, żeby zobaczyć mapę firm i instytucji uczestniczących w programie KRD.
https://kdr-mwu.mpips.gov.pl/

trusted shops 

Przejdź do strony głównej