Strona główna » Karta Dużej Rodziny 3+

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Zamiennik do mojeje wysłużonej drukarki na miejscu w Krakowie, miła obsługa.
Ocena produktu 5/5

Karta Dużej Rodziny 3+

 
trusted shops
Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

 

W dniu 24.04.2017 zostaliśmy partnerem programu rządowego "Karta Dużej Rodziny". Tym samym otrzymaliśmy prawo do posługiwania się znakiem  „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Przystępując do programu chcieliśmy wesprzeć polskie rodziny i, "na miarę naszych możliwości", zacząć wprowadzać w życie politykę społecznej odpowiedzialności biznesu.
 

Jakie rabaty proponujemy?
Nasza firma w ramach programu KDR przygotowała następujące zniżki:
- 10% rabatu na wszystkie zamienne materiały eksploatacyjne (rabatem objęte są również tusze i tonery zamienne sprzedawane w zestawach - zachęcamy do ich zakupu - rabat może zwiększyć się nawet do ponad 20%). Rabatem nie są objęte produkty w promocji. Nie jest również naliczany rabat związany z zakupem większej ilości produktów.
- 10% rabatu na wszystkie usługi serwisowe (rabat obejmuje tylko "robociznę").
- 5% rabatu na poleasingowe laptopy, komputery, monitory oraz drukarki.

Jak skorzystać z rabatu?
1. Należy zarejestrować konto w naszym sklepie, wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera (newslettery wysyłamy ok 2x w miesiącu).
2. Wysłać na email: sklep@druktak.pl zdjęcie, skan lub nr karty i nawisko posiadacza w celu weryfikacji oraz dane założonego konta w naszym sklepie (login, adres email).
3. Po poprawnej weryfikacji konto zostanie dopisane do grupy klientów posiadających KDR - tym samym aktywują się rabaty. Po zakończeniu weryfikacji wyślemy emaila z informacją o dopisaniu konta do grupy klientów objętej rabatami.

Zakupy muszą być dokonywane na osobę - posiadacza karty.

W przypadku usług serwisowych konieczne będzie okazanie Karty podczas przyjęcia lub odbioru sprzętu z naprawy lub, w przypadku usługi door to door, dołączenie kserokopii karty do formularza zgłoszenia serwisowego.
Informujemy, że korzystającym ze zniżki możemy wystawić paragon imienny, fv imienną lub fv na firmę wyłącznie na dane zbieżne z danymi z karty (imię i nazwisko).

Kliknij link, żeby zobaczyć mapę firm i instytucji uczestniczących w programie KRD.
https://kdr-mwu.mpips.gov.pl/

trusted shops 

Przejdź do strony głównej