Strona główna » Skup zużytych tonerów i tuszy

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasSkup zużytych tonerów i tuszy

Skup pustych tonerów i tuszy
Skupujemy puste tusze i tonery do drukarek atramentowych i laserowych większości producentów. Możesz u nas sprzedać:
- zużyte tusze i tonery HP,
- zużyte tusze i tonery Canon,
- zużyte tusze i tonery Lexmark,
- zużyte tonery Xerox,
- zużyte tonery Brother,
- zużyte tonery Ricoh,
- zużyte tonery Samsung,
- zużyte tonery Kyocera,
- zużyte tonery OKI
oraz innych, nie wymienionych wyżej producentów. Aktualne ceny skupu pustych tonerów i tuszy znajdują się w cenniku.

CO KUPUJEMY
Skupujemy zużyte wkłady oryginalne, tj. wyprodukowane przez producenta urządzenia. Skupujemy zużyte wkłady o pełnej pojemności (nie „startowe”). Puste tonery i tusze nie mogą mieć uszkodzeń mechanicznych, zerwanych plomb (np. puste tonery Brother, Lexmark), zerwanych lub uszkodzonych naklejek lub taśm (np. zużyte tusze HP, Canon). Zużyte tusze sprawdzamy elektronicznie na testerach bądź w drukarkach – dotyczy to szczególnie nowych modeli HP i Canon.

JAK ROZPOZNAĆ ORYGINALNY WKŁAD
Popularne oryginalne wkłady pochodzące od producentów drukarek posiadają oznaczenie producenta w postaci logo i symbolu wkładu na naklejce (najczęściej tusze) lub wytłoczone na korpusie (zużyte tonery). Logo powinno znajdować się w widocznym miejscu na tuszu lub tonerze.
Brak logo producenta drukarki najczęściej oznacza, że wkład jest nie oryginalny i nie podlega skupowi!
 
CZEGO NIE KUPUJEMY
Nie skupujemy 100% nowych, pochodzących najczęściej z Azji zamienników; w większości przypadków nie skupujemy również wkładów regenerowanych, nawet jeśli są to regenerowane wkłady OEM; od tej zasady czasami robimy odstępstwa - po szczegóły odsyłamy do cennika.
Nie skupujemy oryginalnych zużytych wkładów startowych - oznaczonych jako Initial, Start, posiadające niepełne oznaczenie modelu - są to wkłady dostarczane przez producenta razem z drukarką. Poza oznaczeniami różnią się one fizycznie od modeli zwykłych, będących w sprzedaży, np. puste tonery startowe mogą mieć zmniejszone komory na toner (startowe tonery HP), nie posiadają chipa zliczającego (startowe tonery Samsung) lub niektórych elementów występujących w "pełnych" wersjach, np w startowych tonerach Brother brak dźwigni resetującej.
Nie skupujemy wkładów uszkodzonych mechanicznie lub elektronicznie lub posiadających inne uszkodzenia - np. zerwane plomby.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć wkładów zamiennych lub uszkodzonych, nie podlegających skupowi:
 
Skup zużytych tonerów HP Skup pustych tonerów HP Skup pustych tonerów Lexmark Skup pustych tonerów Canon Skup pustych tuszy HP Skup pustych tuszy Canon
Skup pustych tonerów Samsung Skup zużytych tonerów Samsung Skup pustych tonerów i tuszy w Krakowie Skup zużytych tonerów Brother Skup pustych tonerów Brother Skup pustych tonerów i tuszy - DrukTak.pl


JAK WYCENIAMY WKŁADY ORYGINALNE
Wkłady wyceniamy wg cennika znajdującego się na naszej stronie, ważnego w dniu sprzedaży (w przypadku paczek prosimy o załączenie spisu z cenami aktualnymi w dniu wysyłki lub cenami uzgodnionymi - jeśli w paczce nie będzie spisu, wkłady wycenimy zgodnie z obowiązującym cennikiem w dniu otrzymania paczki). Istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku sprzedaży większej ilości wkładów.

WKŁADY, KTÓRYCH NIE MA W CENNIKU SKUPU
Nie przyjmujemy do skupu wkładów, które nie są wymienione w cenniku!
Nie prowadzimy odpłatnej utylizacji!

Tonery i tusze zamienne lub inne nie podlegające skupowi ale zakupione u nas przyjmiemy do utylizacji nieodpłatnie.

JAK SPRZEDAĆ?
Dostarcz wkłady do nas – DrukTak.pl, ul. Kazimierza Wielkiego 117, 30-074 Kraków.
Jeśli dostarczysz wkłady osobiście - w większości przypadków sprawdzimy je na miejscu i zapłacimy gotówką.
Jeśli chcesz wysłać do nas wkłady - skontaktuj się z nami wcześniej. Wyślij nam na maila dokładny spis wkładów oraz kilka zdjęć - na tej podstawie ocenimy, czy jesteśmy w stanie kupić wkłady - potwierdzimy chęć zakupu mailowo. Po otrzymaniu paczki sprawdzimy puste tusze i tonery do 7 dni i zapłacimy za nie w ustalony sposób – najczęściej jest to przelew na wskazane konto.
Skontaktuj się z nami przez wysyłką – nie odbierzemy paczki od nieznanego nadawcy.

Skupujemy również pełne, niezużyte oryginalne tusze i tonery!
 
Dodatkowe informacje Zużyte wkłady wysyłasz na swój koszt!
Dołącz do paczki spis zużytych tonerów i tuszy oraz ich ceny obowiązujące w dniu wysyłki!
Nie wysyłaj paczki za pobraniem – nie odbierzemy jej!
Dobrze zabezpiecz zużyte wkłady na czas transportu - wkłady są delikatne i niedostatecznie zabezpieczone źle zniosą podróż!
CENNIK SKUPU ZUŻYTYCH WKŁADÓW
CENNIK SKUPU ZUŻYTYCH WKŁADÓW

Przejdź do strony głównej