Strona główna » Gwarancja Trusted Shops

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Ok do domowego użytku. Nie wiem jak zdjęcia bo nie drukuję.
Ocena produktu 5/5

Gwarancja Trusted Shops

 
trusted shops Co oznacza Znak Jakości Trusted Shops?

Trusted Shops to europejski lider na rynku certyfikacji sklepów Internetowych działający od 1999 roku. Zatrudnia obecnie ok. 100 pracowników w swojej siedzibie w Kolonii, wśród nich liczną grupę stanowią prawnicy wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, którzy zajmują się sprawdzaniem sprzedawców ze statusem członkowskim. Od momentu założenia firmy wydano certyfikaty dla ponad 20.000 europejskich  sklepów internetowych. Podczas swojego rozwoju firma Trusted Shops wspierana była przez Europejską Komisję ds. skutecznej ochrony konsumenta i wspierania drobnej oraz średniej przedsiębiorczości. Firma Trusted Shops polecana jest również przez czasopismo Computer Bild (największe czasopismo komputerowe w Niemczech), które w Polsce jest wydawane pod nazwą Komputer Świat.

Otrzymany przez nas Znak Jakości Trusted Shops świadczy o spełnieniu wielu kryteriów jakości dotyczących m.in. przestrzegania praw konsumentów, pod względem wypłacalności, przejrzystości cenowej, wywiązywania się z obowiązków informacyjnych, obsługi klienta i ochrony danych i wielu innych.


 
Ochrona kupującego Trusted Shops - warto skorzystać! Bezpłatnie!

Ochrona Kupującego Trusted Shops  dodatkowo umożliwia Ci zabezpieczenie Twoich zakupów na wypadek braku dostawy lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.

Stosowany w naszym sklepie model Classic jest bezpłatny. Każde zamówienie można zabezpieczyć do kwoty 10.000 zł, standardowo zabezpieczana jest wartość zamówienia. Początek Ochrony Kupującego Trusted Shops odpowiada dacie zamówienia i trwa 30 dni.

Bezpłatna opcja Ochrony Kupującego jest oferowana bezpośrednio po złożeniu zamówienia w sklepie. Aby skorzystać z bezpłatnej ochrony kupującego wystarczy kliknąć po potwierdzeniu zakupu w niebieski przycisk:
 
alt

Gratulacje - Twój zakup został zabezpieczony! Dodatkowo możesz zainstalować dodatek do przeglądarki ułatwiający znalezienie bezpiecznych sklepów bezpośrednio w wyszukiwarce Google.


Jak skorzystać z dodatkowej ochrony?

Po potwierdzeniu chęci skorzystania z ochrony otrzymasz od Trusted Shops maila z informacją o jej włączeniu oraz niezbędnymi danymi: numerze, dacie ważności, wysokości sumy ubezpieczenia, kwocie zamówienia.

W tym mailu będzie także link umożliwiający aktywację konta gwarancyjnego i wygenerowanie hasła. Reklamacje można zgłaszać po zalogowaniu się na www.trustedshops.pl przez specjalny formularz na tej stronie.

Więcej o Ochronie Kupującego i reklamacjach możesz przeczytać na stronie TrustedShops.plDlaczego oferujemy dodatkową ochronę kupującego?

Ochronę kierujemy w szczególności do osób dokonujących zakupów przez internet po raz pierwszy, które nie kupowały jeszcze na DrukTak.pl  lub dokonują zakupów o większej wartości. Nasi klienci mają czuć się pewnie, a dodatkowa gwarancja Trusted Shops skutecznie i bezpłatnie to zapewnia!


Zobacz certyfikat Trusted Shops dla DrukTak.pl
 
trusted shops

trusted shops

 

Przejdź do strony głównej