1 » 2 » Urządzenie wielofunkcyjne KYOCERA FS-3140MFP3

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nas

Opinie o produktach

Działa jak należy, wygląda na to, że macie stałego klienta
Ocena produktu 5/5

Urządzenie wielofunkcyjne KYOCERA FS-3140MFP

Data dodania: 17-10-2018 Przedstawiamy poleasingową wielofunkcyjną drukarkę od Kyocery!

Urządzenia wielofunkcyjne możemy kupić w dowolnym elektromarkecie za 200 czy 300 zł. Użytkownicy, zwłaszcza mniej wprawieni, często nie dostrzegają różnic miedzy tanimi rozwiązaniami konsumenckimi a potężnymi i trwałymi drukarkami biznesowymi. I trudno im się dziwić, wszak producenci robią wszystko, by odróżnienie jednych od drugich uczynić jak najtrudniejszym. Rezultat – użytkownik dostaje sprzęt nijak pasujący do jego oczekiwań. Za to bardzo ładny, świecący nowością.

W ofercie Zikomu pojawiło się urządzenie wielofunkcyjne KYOCERA FS-3140MFP, które urodą może nie grzeszy, jednak sprawdzi się doskonale zarówno w środowisku:
Firmowym – bo ma niezwykle krótki czas drukowania pierwszej strony (7 sekund!), więc do drukarki nie będzie tworzyć się kolejka w biurze. Zastosowana technologia LONGLIFE ogranicza także koszty obsługi serwisowej i eksploatacji;
Domowym – bo drukowanie dwustronne pozwoli zaoszczędzić np. przy wydruku notatek na studia, a zastosowane technologie (Skanuj raz drukuj wiele, Elektroniczne sortowanie, Funkcja stron 2w1 i 4w1, Karta kopiowania ID, Rezerwacja zadania, Priority print, Łączenie kopii, Continuous scan, Automatyczna zmiana kasety, Kontrola intensywności kopii) pomogą w wykorzystaniu pełni możliwości urządzenia.

Kolejną korzyścią jest wyjątkowo tania eksploatacja - zamienny toner TK360 na 20 tys stron kosztuje u nas zaledwie 96 zł brutto, a więc jedna kopia to koszt nieco ponad 1/3 grosza - dokładnie 0,0032 zł. Trudno znaleźć tańsze rozwiązanie, w każdym razie trzeba się naszukać. Oryginalny wkład kosztuje około 450 zł, koszt kopii to ponad 2 grosze - w sumie akceptowalna cena i niższa w porównaniu z innymi producentami, ale... po co przepłacać? Zobacz naszą ofertę tonerów TK360.

A tak prezentuje się nasza poleasingowa nowość:

drukarka Kyocera fs-3140MFP
Przejdź do strony głównej
Koszty dostawyPolecają nas klienci    Karta dużej rodziny Comodo SSL Dotpay Karty VISA Karty Mastercard