Strona główna » Serwis komputerów

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Szybka dostawa, produkt spełnia wymogi i najważniejsze ,że drukarka "widzi" go jako oryginał.Wydruki nie różnią się od tego co miałem poprzednio a to…
Ocena produktu 5/5

Serwis komputerów

Serwis laptopów

Serwis komputerów – zadbamy o Twój sprzęt

Co sprawia, że warto wybrać akurat naszą ofertę? Przede wszystkim doświadczenie. Zajmujemy się sprzętem elektronicznym od ponad 10 lat i bardzo dobrze znamy oczekiwania Klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Wasze zadowolenie, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i rozwijamy długotrwałe relacje.
Serwis komputerów DrukTak.pl to gwarancja jakości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy mogą pochwalić się imponującymi CV i dziesiątkami zrealizowanych zleceń. Zajmujemy się naprawą szerokiego spektrum usterek, lubimy wyzwania i zawsze rozważamy i konsultujemy wszelkie możliwe rozwiązania problemów. Jeżeli więc szukasz serwisu, który sprosta Twoim oczekiwaniom w 100 procentach, to nie mogłeś trafić lepiej.
 

Postaw na sprawdzoną markę DrukTak.pl – najlepszy serwis komputerów na rynku

Potrafimy rozwiązać wszelkie standardowe, jak i te rzadziej występujące problemy z Twoim sprzętem. Zajmujemy się między innymi instalacją systemów operacyjnych, czyszczeniem dysku z wirusów i złośliwego oprogramowania, diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów z BIOSem, ale też naprawą i wymianą systemów chłodzących, procesorów czy innych podzespołów.

Co sprawia, że Klienci chętnie do nas wracają?
1. Zlecenia realizujemy w określonych wcześniej ramach czasowych. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmujemy się rozwiązania każdego, nawet najtrudniejszego problemu.
2. Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszych technologii i narzędzi, a nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy. Podchodzimy do każdego zlecenia w indywidualny sposób i z równym zaangażowaniem.
3. Oferujemy kontakt z Klientem na każdym etapie realizacji zlecenia. Podamy diagnozę i proponowane rozwiązania, a wszystkie decyzje będziemy podejmować wspólnie tak, abyś był jak najbardziej zadowolony z usług serwisu komputerów DrukTak.
To tylko część z wielu zalet i korzyści, jakie niesie ze sobą skorzystanie z naszej oferty. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami i wytłumacz problem, a my zajmiemy się resztą.

Zadbaj o swój sprzęt z pomocą naszego serwisu komputerów

Urządzenia takie jak komputery wymagają szczególnej opieki, dlatego nie warto oszczędzać na profilaktyce czy diagnozowaniu i naprawie usterek. Padł Ci zasilacz? A może regularnie pojawiają się tzw. „blue screeny”? Doskonale wiemy, jak sobie poradzić z tymi i wieloma innymi problemami.

 
Dodatkowe informacje SERWIS KOMPUTERÓW KROK PO KROKU

1. Dostarcz do nas komputer osobiście lub wybierz usługę door to door - wyślij do nas urządzenie lub odbierzemy go od Ciebie (na terenie Krakowa).
2. Po otrzymaniu sprzętu w ciągu 2 dni roboczych przedstawimy diagnozę.
3. Otrzymasz dokładną informację o usterce, przedstawiamy wycenę oraz warunki gwarancji.
4. Jeśli wyrazisz zgodę na naprawę, zrobimy to w terminie od 2 do 14 dni!
5. Odbierasz lub odsyłamy sprzęt!

Zwykle udaje nam się wykonać usługę w 3-4 dni (z diagnozą i naprawą). Mamy dobrze zaopatrzony magazyn, jednak nie jesteśmy w stanie mieć wszystkiego. Dłuższe terminy wynikają z braku części.
usługa door-to-door cennik serwisu laptopów regulamin serwisu laptopów i drukarek
USŁUGA DOOR TO DOOR CENNIK USŁUG REGULAMIN SERWISU

Przejdź do strony głównej