Wyszukaj eksploatację

Kontakt

 • Global Ekosystem
  30-074 Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 117
 • E-mail:sklep@DrukTak.pl
 • Telefon12 396 46 30
  519 873 785
 • Gadu Gadu39626089
 • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek,
  godz. 9.00 - 18.00

Promocja

Promocja


Postanowienia ogólne.
1. Organizatorem Promocji „ KAWA CZY HERBATA? ” jest GLOBAL EKOSYSTEM z siedzibą w Krakowie, ul.
Kazimierza Wielkiego 117.
2. Promocja prowadzona jest pod nazwą „KAWA CZY HERBATA?”.
3. Zasięg Promocji ogranicza się do sklepu internetowego pod adresem DrukTak.pl.
4. Czas trwania Promocji obejmuje okres od 01.02.2017 r. do wyczerpania zapasów produktów przeznaczonych na promocję lub do odwołania.
5. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla odbiorców detalicznych.

Warunki i zasady udziału w promocji.
1. Każdemu klientowi, który w okresie trwania Promocji dokona zakupu w sklepie internetowym DrukTak.pl przysługuje w ramach promocji kawa lub herbata. Rodzaj materiałów uzależniony jest od wartości zakupów. I tak za zakupy na kwotę:
   - do 300 do 599 zł brutto przysługuje kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 100 g lub herbata czarna Lipton Yellow Label (50 torebek),
   - od 600 zł brutto przysługuje kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 200 g lub herbata czarna Lipton Yellow Label (78 lub więcej torebek - w zależności   od dostępności).
Zastrzegamy sobie możliwość wysyłania produktów innych niż wybrane przez klienta, o podobnej wartości.
2. Promocją objęty jest wybrany asortyment – tusze i tonery zamienne DrukTak. Każdy towar biorący udział w promocji jest odpowiednio oznaczony.
3. Towar zakupiony w Promocji podlega wymianie i zwrotom na zasadach zgodnych z Regulaminem dostępnym na stronie internetowej DrukTak.pl.
4. Jeśli na paragonie znajduje się więcej niż jedna pozycja klient ma prawo zwrotu wybranej/wybranych pozycji. Jednocześnie klient wyraża zgodę, by sprzedawca na nowo oszacował wartość dokonanych zakupów i udzielił rabatu w zaktualizowanej wysokości.
5. W przypadku zwrotu produktu/produktów, na zakup których został udzielony rabat zgodnie z powyższymi postanowieniami, sklep zwraca tylko i wyłącznie kwotę po aktualnym (ponownym) przeliczeniu wartości paragonu. Wartość do przeliczenia produktów to:
   - kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 100 g lub herbata czarna Lipton Yellow Label (50 torebek): 13 zł brutto,
   - kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 200 g lub herbata czarna Lipton Yellow Label (78 lub więcej torebek - w zależności od dostępności): 25 zł    brutto.
6. Rabat przyznawany jest po stwierdzeniu, iż zostały spełnione wszystkie warunki formalne.
7. Promocja łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.
8. Każdy biorący udział w promocji oświadcza, że zapoznał się z jej regulaminem i nie wnosi do niego żadnych zastrzeżeń. Skorzystanie z promocji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Postanowienia końcowe.
1. Udziału w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez właściwy Sąd Powszechny.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu z ważnych przyczyn, w szczególności z przyczyn techniczno-organizacyjnych. Zmiana będzie ogłaszana na stronie internetowej pod adresem DrukTak.pl


Promocja
Przejdź do strony głównej
Karta dużej rodziny     Polecają nas klienci Comodo SSL Dotpay Karty VISA Karty Mastercard Kurier Inpost Kurier DPD Kurier KEX