Strona główna » Dzierżawa drukarek

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasDzierżawa drukarek

Wynajem drukarek Kraków
 

Wynajmij drukarkę - to się opłaca!

Wynajem drukarki, a szczególnie zaawansowanego urządzenia wielofunkcyjnego pozwala na uniknięcie dużego wydatku na zakup oraz, co ważniejsze, kosztów związanych z późniejszą eksploatacją. Wg wyliczeń ekspertów ponad 80% kosztów związanych z drukiem są to koszty ukryte – koszty przestojów, koszty serwisu, koszty pracy działu IT, koszty eksploatacji.
W ramach umowy dzierżawy wszystkie te koszty przejmiemy na siebie – dostarczymy dopasowane do Waszych potrzeb, gotowe do pracy urządzenie, , skonfigurujemy je i w ramach comiesięcznego abonamentu obejmiemy pełną opieką serwisową przez cały okres użytkowania.

 
Koszty dzierżawy drukarek 

Dzierżawa drukarek Kraków

W naszej ofercie dzierżawy drukarek proponujemy sprawdzone i cenione przez wielu użytkowników na świecie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne firmy Lexmark. Wybrane modele słyną z bezawaryjności, szybkości, jakości wykonywanych kopii oraz zastosowanych, innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie proponowane urządzenia oferują szybkość druku powyżej 40 stron na minutę, wydruk dwustronny, mają wbudowaną kartę sieciową. Urządzenia wielofunkcyjne wyposażone są dodatkowo w moduł DADF (automatyczny podajnik dokumentów z dupleksem), często jest to skaner jednoprzebiegowy. Posiadają możliwość skanowania dokumentów i przesyłania ich na komputer, na maila czy nawet rozsyłania do grupy odbiorców.
Do oferty dzierżawy drukarek wyselekcjonowaliśmy kilka urządzeń:
- Lexmark X950 - kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3,
- Lexmark X792 - kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4,
- Lexmark X654 - monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A4,
- Lexmark T652 – monochromatyczna drukarka A4.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyśmy przygotowali ofertę dzierżawy na wskazane przez Państwa urządzenie.
Dodatkowo, tylko u nas, możecie wynająć drukarkę w wariancie z wykupem – po zakończeniu umowy urządzenie stanie się Waszą własnością.


Poniżej przestawiamy sugerowane koszty dzierżawy dla najpopularniejszych drukarek

Koszt dzierżawy drukarki Lexmark X792 
Koszt dzierżawy drukarki Lexmark X652 
Koszt dzierżawy drukarki Lexmark T652 

Zasady dzierżawy drukarek
Z przyjemnością przygotujemy ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb. Umowa może zostać zawarta na czas 12, 24 lub 36 miesięcy. Opcjonalnie w kwocie opłaty za dzierżawę drukarki może być zawarty jej wykup – po zakończeniu umowy drukarka stanie się Waszą własnością. W podstawowym pakiecie standardowo znajduje się:
- w przypadku drukarek kolorowych – 1000 wydruków w czerni i 300 w kolorze,
- w przypadku drukarek monochromatycznych – 1000 wydruków w czerni,
- w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych 300 skanów.
Po wykorzystaniu limitu każda kolejna kopia rozliczana jest dodatkowo. Limity kopii w abonamencie możemy oczywiście dostosować do rzeczywistych potrzeb. Rozliczenia dokonujemy raz w miesiącu na podstawie wskazań licznika drukarki odczytanego za pomocą specjalistycznego oprogramowania.

Dzierżawa drukarek - jakie są korzyści?
Podsumujmy korzyści płynące z wynajmu drukarki:
- w niskiej, comiesięcznej opłacie otrzymujecie zaawansowane urządzenie drukujące,
- brak początkowego, wysokiego kosztu związanego z zakupem drukarki oraz brak konieczności długiej amortyzacji,
- stały, z góry znany comiesięczny koszt wydruku będący kosztem uzyskania przychodu, a więc pomniejszającym podatek dochodowy,
- pełna opieka na urządzeniem – brak przestojów w pracy drukarki; wszystkie koszty napraw pokrywamy w ramach abonamentu, - wszystkie materiały eksploatacyjne (tonery, bębny, fusery i inne) w cenie najmu (poza papierem),
- brak dodatkowych, ukrytych kosztów.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie dzierżawy drukarek – tel. 12 396 46 30.

Przejdź do strony głównej