Strona główna » BLOG » Drukarka dla wymagających – Kyocera FS4020

Wyszukaj eksploatację

Opinie o nasOpinie o produktach

Polecam sklep - szybka dostawa. Towar dobrej jakości!
Ocena produktu 5/5

Drukarka dla wymagających – Kyocera FS4020

Data dodania: 23-03-2019 Wyświetleń: 738

Japoński producent słynie z niezawodności swoich produktów – najlepszym dowodem na to jest ta drukarka. Sprawdzi się jako drukarka domowa (choć gabaryty ma nieco większe, niż większość domowych urządzeń), biurowa, a nawet jako drukarka dla małych grup roboczych. Jej olbrzymią zaletą jest cena wydruku 1 kopii – oscyluje ona w granicach 0,5 grosza, na bardzo przyzwoitych zamiennikach. Dodatkowo drukarka jest wyposażona w moduł LAN oraz duplex, szybki start (czas oczekiwania na 1 kopię to ok 9 sekund), drukuje z prędkością aż 45 stron na minutę. No i parametr, na który większość z użytkowników nie zwraca większej uwagi, a który jasno wskazuje, jak wykonane jest urządzenie i dla kogo przeznaczone – miesięczne obciążenie urządzenia to aż 250 tys. stron. Przyjmując, że producent na nowe urządzenia udzielał 2-letniej gwarancji, drukarka ma bezawaryjnie pozwolić na wydrukowanie aż 6 milionów kopii – nawet przy założeniu, że producent pomylił się o połowę (a wiemy z doświadczenia, że się nie pomylił!) – większość drukarek nowych dostępnych na rynku nie jest w stanie dorównać w tym parametrze temu urządzeniu. A to świadczy bezpośrednio o jakości użytych do produkcji materiałów. W naszej Kyocerze wysoką jakość wykonania czuć od razu przy próbie podniesienia drukarki - nie łatwo jest ją oderwać od podłoża. Dodatkowo drukarka jest wyposażona w nieskomplikowany panel do obsługi oraz proste i bardzo intuicyjne menu w języku polskim. 

Sprzedawane przez nas urządzenia mają przebiegi (w większości) w okolicach 100 tys. kopii, tonery startowe (mniej więcej połowa wydajności) oraz kosztują zaledwie nieco ponad 300 zł. Dodatkowo objęte są roczną gwarancją. Toner zamienny TK360 na 20 tys. stron to koszt ok 100 zł.

Podsumowując – jeśli poszukujecie drukarki do ciężkiej pracy, nie lubicie wydawać pieniędzy na tonery lub tusze, nie chcecie się zastanawiać, czy uda się coś wydrukować (bo zaschnął tusz, albo coś się zacięło) – jest to propozycja dla Was!
 

A oto parametry urządzenia:

Producent: Kyocera

Model: FS-4020DN

Szybkość drukowania: 45 stron A4 na minutę

Czas wydruku pierwszej strony: 9 sekund lub mniej

Rozdzielczość: 1200 x 1200 dpi

Czas wygrzewania: 17 sekund lub mniej

Obciążenie miesięczne: 250 000 stron

Toner: Używany, zapełniony w 10-60%

Dupleks: TAK

Standardowe złącze równoległe (IEEE 1284),

RJ-45

USB 2.0 typ B,

USB 2.0 (przód)

alt 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii BLOG